блокноти та зошити

Блокнот і зошит для записів вважаються найпоширенішими паперовими виробами для ведення записів. Основна відмінність між ними в тому, що блокнот призначено зберігати тимчасові записи, а зошити для записів – постійні.

Блокнот – це невелика книжечка для записів, яка застосовується в щоденному побуті й незамінна на виставках, семінарах і конференціях для коротких нотаток. Його найпоширенішими форматами вважаються  А7, А6, А5, А4. Аркуші в цьому паперовому виробі скріплюються між собою за допомогою пружини або проклеєні. Лінія скріплення може проходити як по довжині, так і по ширині виробу. При необхідності із блокнота можна вирвати потрібний аркуш без шкоди для іншої інформації.

Крім того, що блокнот незамінний для зберігання тимчасової інформації, він також є чудовим презентом. Пропонуємо купити якісний блокнот для щоденного використання або в якості подарунка колегам і діловим партнерам.

Зошит для записів на відміну від блокнота призначений для постійного зберігання записів. Найчастіше він має більші розміри - А5 і А4, аркуші в ньому кріпляться на скріпку або пружину. Усередині він може бути задрукованний (лінійка, клітинка) або мати чисті сторінки. У нас Ви зможете купити зошит для записів на будь-який смак від відомих виробників