обкладинки для брошурування

Обкладинки для брошурування

Щоб додати пружинному плетінню зовнішню презентабельність використовують обкладинки для плетіння. Вона не тільки захищає документ від механічних ушкоджень, але й завершує вид скріпленому документу. На сьогоднішній день у продажі є безліч обкладинок, різних по своїй фактурі й кольору. Найпоширенішими є картонні й пластикові обкладинки.

Щоб зробити свій документ оригінальним, Ви можете використовувати різні комбінації пружин і обкладинок. Наприклад, при підготовці матеріалів для презентацій, Ви можете зробити свій документ неповторним і привабливим. Головне творчо підійти в питанню.

Пластикові обкладинки для плетіння виготовляються з тонкого (150, 180 або 300 мкм) прозорого або тонованого пластику. Їхнім найчастіше застосовують для передньої обкладинки документа. У якості задньої обкладинки використовується крейдований або звичайний картон товщиною – 250-300 мкм. Таким чином, документи мають завершений вигляд і можуть зберігати не один десяток. Завдяки пластику, папір не буде піддавати впливу пилу, вологи й бруду, що дозволить зберегти її презентабельний вид на довгий час.

У нас Ви завжди можете купити якісні обкладинки для плетіння, щоб завжди мати можливість оформити свій документ за допомогою пружинного скріплення.