папір для друку кольоровий

Папір для друку кольоровий

Незважаючи на те, що в нашому понятті кольоровий папір більше підходить для дітей, сучасні підприємства активно використовують його для своїх цілей. Основним призначенням кольорового паперу для друку – упорядкування документообігу компанії, угруповання й спрощення процесу систематизації.

Однак найбільше застосування папір для друку кольоровий одержав в рекламних цілях. За рахунок яскравого кольору основи, надруковане оголошення або листівка відразу привернуть увагу співробітників, а виходить, швидше донесуть основну думку. Таким чином, керівництво компанії може привертати увагу своїх співробітників до тем або іншим подіям, діючи на рівні підсвідомості.

Купити кольоровий папір для друку Ви можете в декількох варіаціях, які характеризуються насиченістю колірної гами. Найчастіше виробники привласнюють такому паперу маркування Medium, Neon, Pastel. Що означає інтенсивні кольори, неонові й пастельні. У продаж папір для друку кольорова надходить у пачках, з однаковою колірною гамою або набором кольорів в однаковій пропорції.  

Пропонуємо Вам ознайомитися з асортиментами представленої продукції на нашому сайті й зробити оптимальний вибір для своєї компанії.