Щоденники BUROMAX

Щоденник Buromax стане вірним помічником у плануванні робочого часу й модним аксесуаром сучасної ділової людину. Завдяки ньому можна чітко розпланувати свою роботу, зробити важливі записи, а головне не забути про пам'ятні події й датах.

Самі багатофункціональні й необхідні офісні аксесуари – це щоденники.  На тлі електронних родичів паперовий виріб виглядає як пережиток минулого й тем ні менш усе ще є самим зручним підручним засобом. Кожний з них має свій власний стиль. Щоб підкреслити індивідуальність і смак власника, виробники випускають щоденники в шкіряному плетінні, з ручною обробкою і т.д. Крім того, дані вироби є відмінною рекламною й сувенірною продукцією, що дозволяє підтримувати на висоті імідж компанії.

Щоденники Бюромакс існують датовані й не датовані. Датовані щоденники прямо зав'язані з датами. Недатовані вироби більш функціональні, тому що дозволяють самостійно проставляти дати й користуватися щоденником більше календарного року.

У нашому Інтернет магазині Ви зможете купити щоденники нової колекції Бюромакс різних розмірів і видів для своїх співробітників або підібрати якісний бізнес-сувенір колегам або партнерам