пружини для брошурування

Пружинне плетіння популярне за рахунок того, що дозволяє додати паперам сучасний вид і при цьому відрізняється практичністю. Такий вид кріплення дуже зручний у процесі роботи й транспортування важливих паперів. Щоб робити таке плетіння самостійність удома або в офісі, Вам знадобитися спеціальне обладнання – біндер і пружини для плетіння.

При виборі пружин потрібно керуватися видом біндера й обсягу аркушів паперу, який Ви плануєте прошивати. Вони можуть бути виготовлені з металу або пластмаси. Самими доступними й розповсюдженими є пластмасові пружини для плетіння. Залежно від розміру вони дозволяють прошити близько 500 аркушів і дозволяють якщо буде потреба додавати або виймати окремі аркуші з документа. Чим більше обсяг документів, тим більше пружина. Для дуже більших обсягів використовуються пружини з корінцем і спеціальними застібками, які надійно втримують аркуші усередині.

Металеві пружини для плетіння є більш надійними, чому пластмасові, але при цьому не дозволяють вилучати аркуші зі скріпленого документа. Максимальний обсяг аркушів, який може бути прошитий за допомогою такого виду пружин, становить не більш 130 штук.

У продаж пружини надходять у різних розцвіченнях, це дозволяє додати естетичність і різноманітити архів документів, скріплених даним образом. У нашому Інтернет-Магазині Ви можете купити пружини для плетіння на будь-який смак.