Доставка замовлень

Наш магазин здійснює продаж канцелярських та господарських товарів з доставкою по всій території України.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ

Доставка замовлень на суму від 3000грнБЕЗКОШТОВНА. Якщо сума менша, Ви можете отримати замовлення в нашому офісі, розташованому в Печерському районі м. Києва за адресою: бул. Марії Приймаченко 1/27.

Доставка по Києву здійснюється наступного робочого дня після погодження та затвердження замовлення з 10:00 до 18:00. Можливі індивідуальні умови доставки за попередньою домовленістю.

ВІДПРАВЛЕННЯ НОВОЮ ПОШТОЮ ПО КИЄВУ

За Вашим бажанням, замовлення може бути надіслано Києвом службою доставки Нова Пошта. Карта відділень Нової Пошти.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Доставка Україною здійснюється службою доставки Нова Пошта. Ознайомитись з тарифами на доставку а також з картою відділень, графіком їх роботи та контактною інформацією можна на сайті Нової Пошти. У більшість міст замовлення доставляються вже наступного дня після відправлення, а до віддалених куточків України, згідно з графіком кур'єрської служби.

Після відвантаження замовлення на склад перевізника, ми повідомляємо Вам номер товарно-транспортної накладної, за яким можна відстежити рух посилки, дізнатися, де в даний момент знаходиться Ваш вантаж і коли він прибуде до місця призначення.

Якщо Ви маєте запитання, побажання чи пропозиції щодо доставки замовлень, напишіть нам на e-mail: info@starex.com.ua з позначкою "ДОСТАВКА".