портфелі пластикові

Портфель пластиковий

Відправляючись на ділову зустріч, Вам напевно потрібно буде прихопити із собою важливі папери. Щоб транспортування цих документів було зручної й надійної, Вам буде потрібно портфель пластиковий. Такий портфель незамінний для захисту документів від негативного впливу навколишнє середовища – пили, атмосферних опадів, механічного тертя. Таким чином, Ваші папери завжди будуть мати презентабельний зовнішній вигляд.

Портфель пластиковий дуже місткий і легкий. У якості матеріалу для його виготовлення використовується спеціальний, непрозорий, зносостійкий поліпропілен, який стійкий до деформацій і впливу низьких температур. Для зручності, портфель розбитий на секції. Це дозволяє сортувати паперу таким чином, щоб у будь-який момент можна було витягти потрібний екземпляр.

При виборі пластикового портфеля слід обертати велика увага на його місткість, зручність експлуатації й надійність фурнітури, тому що саме вона відповідальна за довговічність експлуатації виробу. Найчастіше портфель пластиковий має застібку у вигляді засувки. Чим якісніше вона буде, тем довше прослужить Вам сам портфель. Для зручності перенесення вироби передбачені пластикові ручки. Найпоширенішими форматами є А4 і А3.

У нашому Інтернет-Магазині Ви знайдете великий вибір пластикових портфелів на будь-який смак. Це дозволить підібрати відповідний варіант і відразу ж купити портфель пластиковий по самих доступних цінах.