дошки коркові

Коркова дошка

Коркова дошка – це дошка, зроблена з натуральної пресованої пробки або іншого пористого матеріалу, обтягнутого тканиною. Її призначення – це повідомлення інформації до людей. Вона застосовується тільки в тих випадках, коли не потрібно частого відновлення інформаційного матеріалу. Іншими словами презентації, семінари й подібні заходи не зможуть використовувати для своїх цілей дошки даного типу. Зате коркова дошка без праці розмістить якусь листівку або листок з оголошенням і стікер на клейкій основі з якоюсь статичною інформацією.

На коркових дошках нічим не малюють. Це своєрідний стенд, яким користуються в офісах, кафі, складах. Написана на листиках інформація легко кріпиться за допомогою канцелярських кнопок. Ви можете розміщати на її поверхні інформацію з нагадуванням важливої події або справи, яка необхідно виконати, а також з дорученням для кого-небудь зі співробітників.

Коркова дошка виглядає в приміщеннях досить акуратно й не займає багато місця. Вона абсолютно нешкідлива, тому що пробка є екологічно чистим матеріалом. Коркову дошку можна поставити навіть у дитячу кімнату. З її допомогою ваша дитина навчиться правильно й ощадливо організовувати свій час