кнопки та шпильки

Кнопки канцелярські

Кнопки канцелярські досить розповсюджений вид канцелярської продукції, тому що застосовуються практично у всіх життєвих сферах. Їх успішно використовують для кріплення будь-яких паперових виробів до поверхонь із дерева й інших м'яких матеріалів. Їхня конструкція являє собою металевий предмет з вістріям і капелюшком.

На сьогоднішній день розрізняють два види кнопок – це класичні й альтернативні. У класичному варіанті кнопки канцелярські виготовлялися з єдиного шматочка металу, тобто вістрія виробу вирізалося безпосередньо з капелюшка, залишаючи на її поверхні характерний слід. Сучасні технології трохи змінилися, тому кнопки тепер мають трохи інший дизайн. Тепер вістрія й капелюшок не є єдиною заготовкою. Тепер капелюшок виготовляється з кольорового пластику й до неї кріпиться вістрія. Кінцевий виріб має вигляд невеликого циліндра. Треба відзначити, що такі кнопки більш зручні в експлуатації.

На відміну від стандартних моделей, альтернативні кнопки канцелярські мають більш довгу голку, що дозволяє надійно закріплювати аркуші паперу більших форматів на дошках і тканинних поверхнях.

У нашому Інтернет-Магазині канцелярських приналежностей представлений широкий вибір канцелярських кнопок, як класичних, так і альтернативних моделей.