діркопробивачі до 30 аркушів

Ручний діркопробивач

Діркопробивачі входять до числа необхідних інструментів для офісної роботи. І навіть після тотальної комп'ютеризації ручний діркопробивач не втратив своєї популярності в питанні організації та архівуванні паперових матеріалів.

По своїй суті діркопробивачі служать інструментом для проколу отворів круглої форми по краю аркушів паперу, з метою їх подальшої підшивки в папки з кільцями. Розрізняють електричні й механічні або ручні діркопробивачі. Для офісу зазвичай використовують механічний вид виробів, які залежно від моделі можуть робити отвори в 10-240 аркушах паперу одночасно. Діркопробивачі складаються із двох круглих ножів у вигляді стрижня, ручки й лотка для конфетті.

Ручний діркопробивач може пробивати 2 отвори на певній відстані. Для зручності деякі моделі діркопробивачів мають спеціальну фіксуючу лінійку, яка допомагає відміряти точне місце розташування отворів від краю документів.

Щоб полегшити рутинну роботу свого офісу, потрібно забезпечити його всіма необхідними канцелярськими товарами. Ручний діркопробивач входить у їхнє число. Купити діркопробивачі механічні Ви можете в нашому інтернет-магазині.