папки на кнопках, блискавках

Папка на кнопках

Для надійного зберігання й переміщення документів використовуються різні види папок. Папка на кнопках, виконана у вигляді конверта з міцним затвором незамінна для договорів, проектної документації, кошторисів і дорожніх заміток. Вона виготовляється за принципом переробки вторинного поліпропілену. Завдяки легкій і високій міцності така папка рятує своїх власників від проблем схоронності важливих документів.

Застосування таких папок особливо актуально, якщо їсти необхідність розміщати або переміщати більші обсяги матеріалів ( до 200 аркушів паперу). Найпоширеніші формати - А4, А3, А5. По ширині папка на кнопках регулюється за рахунок що розширюється дна.

Папка на кнопках відрізняється високим рівнем зручності. Документи, поміщені в неї, будуть надійно збережені від зовнішніх впливів у приміщенні, на вулиці й навіть у дорозі. А зручна застібка забезпечує швидкий і комфортний доступ до потрібних паперів навіть у не комфортних ситуаціях (наприклад, у висячому положенні).

У нашому Інтернет магазині є великий вибір канцтоварів, і Ви завжди зможете купити папки на кнопках, які славляться своєю міцністю й практичністю.