скоби для степлера

Скоби для степлера

Скоби для степлера впливають на якість роботи обладнання. Для того, щоб правильно підібрати відповідний розмір скоби, слід знати з якими скобами може працювати Ваш степлер. Стандартними визнані скоби з номером 10 ( для малих моделей), 24 і 26 ( для посилених моделей). Імпортне обладнання може нумеруватися по власній шкалі, тому потрібно бути вкрай уважними.

Якісні скоби для степлера являють собою дріт несеченого типу з гострими краями. Чим гостріше край, тем легше пробити за допомогою його аркуш паперу. При цьому заточення ніжки скоби може бути виконанаеяк із внутрішньої, так і із зовнішньої сторони.

Ще одна важлива властивість скоби для степлера – її міцність. Вона повинна бути твердою, щоб якісно пробивати зазначене число сторінок, не гнутися й не кривитися. На сьогоднішній день вибір скоб дуже великий. Вони виготовляються з оцинкування, сталі, металів з мідним покриттям і т.д. Для поліпшення естетичних показників випускають кольорові скоби.

Наш Інтернет-Магазин пропонує широкий вибір скоб для степлерів різних форм і типорозмірів. Підберіть відповідний і відразу ж оформите замовлення. Купувати канцтовари з нами тепер легко й просто!