Папір для друку

Папір для друку

Жодне підприємство не може здійснювати свою діяльність без паперової продукції. Незважаючи на те, що комп'ютеризація прогресує, велика кількість документів зберігається саме в друкованому виді. Тому змело можна сказати, що папір для друку – це самий затребуваний вид канцелярської продукції для офісу.

Папір для друку класифікується наступним образом:

  • клас «А» – це папір, має чудові технічні показники й відмінна якість. В основному застосовується для друку важливих документів, при переписці з діловими партнерами й при створенні презентаційних матеріалів. Такий папір для друку може використовуватися для всіх видів принтерів і іншої копіювальної техніки.

  • клас «В» – це універсальний варіант паперу, що поєднує в собі збалансованість показників ціна-якість. Її показники якості трохи нижче, чим у попереднього класу, але тем ні менш її активно використовують компанії, у яких немає потреб у більших обсягах печатки важливих документів.

  • клас «З» – самий економічний вид паперу, який має мінімальні технічні показники якість і застосовується для друку документів, не що вимагають високих показників якості.

Купити папір для друку в нашому Інтернет-Магазині дуже просто. У нас є продукція провідних виробників паперової індустрії на будь-який смак і для будь-яких потреб.