діркопробивачі потужні та спеціальні

Потужний діркопробивач

При роботі з паперовими документами найчастіше потрібно підшивати ті або інші папери в папки, для їхнього збереження й архівації. Що допоможе полегшити це завдання? Діркопробивач – це спеціальне обладнання, яке дозволяє пробити рівні отвори в папері, із заданим кроком для спеціальних папок.

Посилений або як його ще називають потужний діркопробивач, на відміну від стандартного, служить для пробивання більшого числа аркушів. Уся справа в тому, що для якісної роботи обладнання, пачка аркушів повинна входить у робочий зазор діркопробивача вільно. Однак трапляються ситуації, коли потрібно швидко і якісно підшити великий обсяг паперів. У цьому випадку вихід тільки один – купити в нас посилений діркопробивач. Він за один раз проб'є Вам від 40 до 300 аркушів паперу стандартної щільності.

Потужний діркопробивач має посилені властивості, тому замість пластмаси у важелі має металеві виставки. Тому, вибираючи такий діркопробивач для своїх потреб, потрібно звертати увагу на його конструктивні особливості й матеріал, з якого він виготовлений. Врахуйте, пластикові й гумові деталі в ньому можуть використовувати тільки в декоративних цілях.

У нас в Інтернет-Магазині ви можете придбати потужний діркопробивач відмінної якості, який дозволить робити перфорацію аркушів в 2, 3 і навіть 4 отвору для архівних папок.