факс-папір

Папір для факсу

Щодня компанії ухвалюють масу документів, рахунків і важливих паперів по засобах факсимільного апарата. Щоб процес приймання важливої документації не захмарювався поганим зображенням, важливо купити папір для факсу гідної якості.

Папір для факсу, як і інші типи паперу, має ряд характеристик, які неодмінно варто врахувати при покупці. Для початку потрібно розуміти, з яким типом паперу працює факс компанії. Найпоширенішим типом сучасних факсів є обладнання з термоголовкою. Навіть якщо він може використовувати звичайний папір, не варто здобувати самий економічний варіант. У випадку використання неякісного паперу знижується продуктивність факсимільної техніки, що згодом може привести до її поломки.

Також папір для факсу різниться між собою по щільності й гладкості. Чим якісніше буде поверхня паперу, тем краще буде швидкість прогрівання термопаперу, а відповідно й саме виходить зображення. Як і звичайний папір, папір для факсу часто характеризують ступенем білизни. Чим якісніше папір, тем кращий показник білизни вона буде мати.

У нас у продажі є папір для факсу в рулонах зі стандартною шириною 21 см, яка різниться метражем намотування.