степлери потужні та спеціальні

Степлер посилений

Незважаючи на те, що сьогодні на канцелярському ринку представлена безліч офісних інструментів, степлер посилений не може зрівнятися по функціональності з жодним з них. У порівнянні з кишеньковими й настільними побратимами такий вид степлера дозволяє оперативно й просто вирішувати питання по зшиванню великих обсягів документів на металеву скобу.

Степлер посилений незамінна річ у сучасних офісах, де є великий документообіг і маленьких друкарнях (особливо оперативної поліграфії). Вони мають другу назву – брошурувальні, тому що можуть скріплювати по 240 аркушів за раз. У своїй роботі він використовує спеціальні скоби, розміром №23.

Як і будь-яке інше обладнання, степлер має свої параметри й характеристики. Так, при купівлі виробу потрібно в першу чергу звертати увагу на його глибину й потужність. Після того, як Ви визначите для себе, яке завдання Ви прагнете покласти на цей інструмент, вибір степлера значно спроститься. Від потужності буде залежати, яка кількість паперу він може пробити за одну одиницю часу. А глибина прошивання буде показником відстані розташування скоби від краю паперу.

Термін служби, який готовий гарантувати степлер посилений прямо залежить від його якості й правильності експлуатації. Безперечно, степлери з металевими корпусами є більш надійним варіантом, ніж пластиковий прототип. Однак у випадку з останнім, гарантоване легке транспортування й висока ергономічність виробу.

Обирайте відповідний варіант і купуйте степлер посилений у нашому Інтернет-Магазині