ножі канцелярські

Канцелярський ніж

Більш універсальної речі, чим канцелярський ніж, мабуть, не знайти. По сфері свого застосування він вийшов далеко за межі офісних приміщень. Зараз він застосовується й у побуті, і в офісі, і в поліграфії, і навіть у ремонтних майстернях. Канцелярський ніж однаково вдало використовують і комірники, і керівники.

Канцелярський ніж – це спеціальний вид ріжучого інструмента, який у першу чергу призначений для порізки паперу. В історичні часи він був виготовлений з кістки, металу або каменю, мав гарну інкрустацію. За допомогою його легко розкривали конверти й розрізали книжкові сторінки. На сьогоднішній день канцелярський ніж являє собою пластикову ручку й висувне, тонке й гостре лезо з металу.

Для зручності канцелярський ніж має змінні багатосекційні леза, фрагмент яких можна самостійно відламувати  у випадку, якщо вони затупилися. Від якості ножів прямо залежить точність і акуратність зрізу. Тому вибираючи канцелярський ніж слід приділяти цьому параметру колосальне значення.

У каталозі нашого Інтернет-Магазину Ви знайдете не один канцелярський ніж, що відрізняється якістю, міцністю й довговічністю