конверти

Конверти

Конверти споконвічно були винайдені для того, щоб обертати листа, зберігаючи їх цілісність при їхній передачі або тривалому транспортуванні. Часи йдуть, а в споконвічному призначенні конвертів особливих змін не трапилося. Безумовно, поява Інтернету привела до зниження попиту на даний паперовий виріб, але повністю своє існування вони не припинили. Навіть можна сказати, що конверти побрали на себе нові зобов'язання, наприклад, служити незмінним елементом корпоративної культури сучасних компаній.

Стандартні конверти входять до числа офісної продукції й застосовуються для адресних розсилань і ділової переписки, яка здійснюється через поштову відділення.  На сьогоднішній день практичні всі компанії використовують у своїй щоденній роботі конверти. У звичній виставі цей виріб із крейдованого білого паперу, формату З5, З4 або євро.

Для передачі коштовних листів і листів з ламким умістом зараз у продажі є протидарні конверти, які служать надійною оболонкою будь-якої дрібної посилки.

У нашому Інтернет магазині для Вас представлений великий вибір стандартних і протиударних конвертів високої якості від провідних виробників. Ми допоможе визначитися з вибором і оперативно одержати своє замовлення