лічильники банкнот

Лічильники банкнот

Лічильники банкнот – це різновид банківського встаткування. Їх використовують у державних і комерційних організаціях, які щодня потребують перерахування великої кількості наявних засобів. Купивши такий прилад, Ви відразу заметете, наскільки полегшує праця людей, пов'язаних з підрахунком грошей. Бухгалтера, касири значно зменшать час для підрахунків, перерахунків, підсумкових перевірок грошових банкнот.

Сучасні лічильники банкнот відмінно справляються з підрахунком купюр різного стану. У цьому їм допомагає спеціально що розпізнає купюри механізм. Машинка для рахунку банкнот має високу точність підрахунку грошей з величезною швидкістю.

Є кілька класів обладнань для підрахунку грошей залежно від виконуються завдань і інтенсивності використання. Це портативні лічильники банкнот; машинки для офісного й банківського використання; лічильники середнього класу.

Лічильники повинні вміти працювати з банкнотами різної зношеності, без помилок у процесі підрахунку. Це залежить від вартості приладу, від використовуються механізмів і від якості комплектуючих.

Купити лічильник банкнот Ви можете в нашому магазині. Ми пропонуємо Вам великий вибір апаратів провідних фірм-виробників з гарантією якості.