Різаки для паперу

Різак для паперу

Сучасне використання різаків для паперу не обмежується тільки друкарнями й фотосалонами. Різак для паперу став невід'єднується частиною нинішніх офісів. Завдяки ним працівники самостійно можуть підрівнювати паперові аркуші, розрізати їх до потрібного розміру, виготовляти бейджи.

Купуючи різак для паперу, зверніть увагу не тільки на вартість, але й на їхні призначення. Необхідно знати, з яким форматом паперу Вам доведеться працювати, з якою товщиною паперової стопки, які матеріали будуть зазнати різанню, і тоді Ви зможете безпомилково підібрати відповідний тип різака.

Різак може бути механічним або електричним (залежить від способу впливу на ніж). Існує 3 типу різаків (залежить від механізму ножів):

  • роликові - точно ріжуть невелику паперову стопку. Часто використовують для виготовлення невеликих обсягів візиток або для офісного використання;
  • шабельні - потужні різаки, що підрізають більші обсяги паперів ( близько 40 аркушів за 1 раз). Застосовують у невеликих друкарнях і в центрах оперативної поліграфії;
  • гільйотини - вручну без особливих зусиль ріжуть до 800 аркушів паперу. Якість різання при цьому анітрошки не страждає.

 Купити відповідний різак для паперу Ви зможете в нашому спеціалізованому Інтернет-Магазині канцелярських товарів.