книги канцелярські

Книга канцелярська

Незважаючи на те, що практично всі сучасні склади виробничих і торговельних підприємств, магазинів і інших закладів перейшли на електронний облік даних, книга канцелярська як і раніше затребувана. Цей канцелярський виріб застосовували в не одне століття, а його зручність цінують і сучасні працівники. Тому змело можна затверджувати, що така книга – це відмінний помічник на складі й у бухгалтерії.

Книга канцелярська, як правило, випускається у форматі А4, а її внутрішні аркуші запечатані клепкою або лінійкою. Вона також різниться по кількості аркушів. Бувають виробу з малою кількістю аркушів (96 аркушів) і більшим (192 аркуша). Для довговічності виробники постачають книгу ламінованої обкладинкою, а сторінки кріплять на пружину або скріпку.

Незважаючи на те, що ручний облік уже не в моді, книга канцелярська залишається універсальним і доступним помічником. Купити книгу канцелярську й оцінити її зручність Ви можете в нашому Інтернет-Магазині. Для цього досить зробити онлайн-замовлення або зв'язатися з менеджерами зручним для Вас способом.