дошки для маркера

Дошка для маркера

Дошка для маркера ставиться до презентаційного встаткування. Це пластикова дошка, має білу поверхню, не призначена для застосування мела. Найчастіше вона кріпиться на стіну, що безперечно спрощує роботу з нею.

Такі дошки використовуються в освітніх закладах ( для листа й малювання), в офісах ( для проведення семінарів, освітніх курсів і іншого), а також інших  установах, для яких потрібно вести наочний облік якої-небудь інформації. Іншими словами дошка для маркера - незамінна річ для людей практично всіх професій, пов'язаних з повідомленням інформації до споживача.

Дошка для маркера постачена захисною плівкою на робочій поверхні. При першому використанні плівка легко знімається. Маркери для листа на таких дошках повинні бути сухостираємими (Whiteboard, Board, Dry erase) або на водній основі. Дошка для маркера може мати різні розміри й обрамлятися алюмінієвою або пластиковою рамою. Для видалення наявної інформації використовуються губки або спеціальні ганчірочки, які дбайливо очищають поверхня, не ушкоджуючи її. Усі такі дошки є магнітними, що дозволяє додатково кріпити до її поверхні плакати, таблиці й інші інформаційні матеріали використовуючи звичайні магніти.

Купити дошку для маркера провідних фірм-виробників Ви можете в нашому Інтернет-Магазині. Виберіть модель, що сподобався, тип і розмір виробу й швидко оформите замовлення.