папір для креслення

Папір для креслення

Папір для креслення застосовується в багатьох сферах освіти й трудової діяльності. Проектні інститути, архітектура, будівництво – ніяка їхніх цих сфер не може обійтися без даного паперового виробу.

Чому якісніше папір для креслення, тем кращий вид буде мати креслення, нанесений на неї. Головною її особливістю є білизна. Якщо такий папір піддається пожовтінню в результаті дії сонячних променів, виходить, вона має низьку якість. Інакше кажучи, гарний аркуш для креслення ніколи не втрачає свого первісного кольору.

Сорт паперу призначеної для креслення має назва ватман. Такий папір для креслення відрізняється довговічністю, не ламається й не втрачає білизни. При роботі з нею рекомендується використовувати простий грифельний олівець. Якщо буде потреба креслення зроблений олівцем можна легко вилучити з поверхні паперу звичайним ластиком.  Для складання креслень найкраще служить ватман із гладкою основою.

Пропонуємо Вам купити папір для креслення високої якості, з білосніжною поверхнею. Це паперовий виріб напевно стане Вашим вірним помічникам у питаннях проектування й складання різних креслень