ластики

Ластики

Ластики або як ми все звикли їх називати стиральні гумки – це вид канцелярської приналежності, яка дозволяє ефективно вилучити сліди від олівця на паперовій поверхні. По своїй суті виріб являє собою невеликий брусок з натурального каучуку. Зараз цей офісний дріб'язок можна зустріти в кожній без винятку компанії, навчальній установі, проектному інституті й інших організаціях.

Класичні ластики одержують шляхом згущення й сушіння соку рослин, із застосуванням процесу вулканізації для зміни структури. Додавання різних наповнювачів дозволяє створювати гарні розцвічення й незвичайні форми сучасних ластиків. Основна відмінність виробів у їхній щільності. Прийнято вважати, що чому м'якше ластики, тем зручніше з ними працювати.

Принцип дії стиральною гумки дуже простий. У процесі тертя з папером, ластики притягають до своєї поверхні найменші частки графіту, тим самим, очищаючи поверхню. Чим якісніше ластики, тем краще результат стирання без утвору паперового пилу й ушкодження поверхні.

Якщо бажаєте купити якісні ластики для своїх потреб, звертайтеся в наш Інтернет-Магазин. Наш асортименти Вас приємно порадує.