губки, магніти, очисники

Аксесуари для дощок

У сучасному світі в навчальному процесі й для презентацій дуже активно використовуються різні види дощок. Для того щоб дошки прослужили Вам максимально довго, необхідно здобувати аксесуари для них.

Поняття аксесуари для дощок мають на увазі під собою цілий ряд канцелярських товарів. Це спеціальні різнобарвні маркери й крейди; різні види губок для стирання написаної інформації; магніти для кріплення аркушів і магнітні кліпси; засобу для очищення різних видів дощок; блокноти для фліпчартів; кнопки-гвоздики; прапорці; підставки для дощок; набори інструментів для дощок; стікери.

Аксесуари для дощок зручні у використанні, мають високу якість. У комплект губки для стирання часто входить змінна повстяна накладка. Для сухостираються дощок є чорнильні маркери з поліпшеними пігментними властивостями. Широкий вибір магнітів надійно прикріплять інформацію до металевої поверхні дошки. Різні спреї для видалення забруднень із поверхонь і очищення дощок завжди справляються з покладеними на них завданнями.

Щоб зберегти поверхню дощок і продовжити строк її експлуатації, здобувайте якісні аксесуари для дощок у нашому Інтернет-Магазині.