фліпчарти

Фліпчарти

Для компаній, які часто організовують ділові зустрічі, збори, тренінги й подібні заходи просто не обійтися без сучасних засобів презентації. Одними з них можна змело назвати багатофункціональні дошки – фліпчарти.

Фліпчарт – це одна з різновидів презентаційного встаткування, що представляє собою дошку на тринозі з магнітними кріпленнями для паперу. По виду фліпчарти нагадують величезний блокнот, на якому пишуть або малюють спеціальн маркерами, що легко стираються. По розмірах фліпчарти бувають самими різними. Написи з них витирають повстяними ганчірочками або спеціальними губками. Після тривалого використання дошки її поверхню очищають засобом для очищення сухостираються магнітних дощок.

За допомогою таких дощок Ви заздалегідь можете записати інформацію з потрібної тематики, підготувати малюнки, світлини, графіки. Далі для залучення й концентрації уваги співробітників Ви просто будете перегортати аркуш за аркушем, доносячи до людей потрібну інформацію більш наочно й легко. Завдяки цим особливостям фліпчарти набули широку популярності й стали незамінними в питаннях організації різних заходів.

Фліпчарти необхідні там, де потрібно доступно донести інформацію (семінари в мережному маркетингу, збори в страхових компаніях, семінари в університетах). Це привід купити фліпчарти для своєї компанії в нашому Інтернет-Магазині, адже важливість наочного прикладу ще ніхто не скасовував!