файли для візиток

Файли для візитниць

Візитниці є невід'ємні аксесуаром ділових людей. Для зручності зберігання в ній документів були розроблені файли для візитниць. Вони дозволяють систематизувати й зберігати необхідні дані про клієнтів, підприємства й різних послугах. Завдяки таким файлам, усі потрібні візитки завжди будуть поруч із Вами, забезпечуючи швидкість і простоту пошуку корисної інформації.

Найчастіше, такий вид товарів виготовляється із Пвх-Плівки, яка є досить затребуваною при впакуванні товарів. Полівінілхлорид гарантує надійний захист паперу або картону від різних ушкоджень (розривів, зношування, промокання, впливу агресивних середовищ).

У сучасному світі файли для візитниць служать інструментом рекламного просування. Адже на виріб легко можна нанести логотип, рекламне зображення або слоган. Файл для візитниць можна ефектно піднести як подарунок гостям фірми й клієнтам на презентації, конференції або виставці.

У нас Ви можете купити файли для візитниць у стандартній комплектації, під прошивання (1-,2-,3-,4х рядні) від провідних виробників канцелярської продукції.