Файли

Файли

Файл ставиться до одному з найпоширеніших видів канцелярських приналежностей. У сучасному світі канцтоварів він займає певен місце по частоті використання і якості покладених на нього функцій. Основний з яких є захист паперового документа від механічних ушкоджень і різних забруднень.

Виріб має перфорацію по одній стороні, призначеної для нанизування документа на механізм папки-реєстратора, наприклад, швидкозшивача. Розміщення документа у файл проводиться вертикально, зверху вниз.

Матеріалом для виготовлення даного виробу може служити пластик (поліпропілен, поліетилен або целофан). Колір найчастіше прозорий або матовий. Зустрічаються також файли для документів, виконані із пластику, для підвісного варіанта зберігання (підвісні файли).

Для різних видів паперових документів існують наступні формати: А3, А4, А5 і інші. Наприклад, для візитниць найчастіше використовуються файли розміром 12,5х20см; для папок з "вбудованими" файлами й для підвісних файлів використовується найпоширеніший формат - А4.

У нас Ви можете купити файли для документів різних форматів і конфігурацій.