зволожувачі для пальців

Зволожувач для пальців

Як часто Вам доводиться працювати з документами, перегортати сторінки, рахувати купюри? Величезна кількість людей у світі, зустрічаючись із пересиханням кінчиків пальців працюючи з папером, попросту змочують їхньою власною слиною. Однак такий спосіб вирішення проблеми став не актуальним, як тільки був винайдений зволожувач для пальців.

Це незамінний помічник для касирів, бухгалтерів і офісних співробітників, що обробляють велику кількість паперових документів. Його гліцеринова основа нешкідлива для шкіри рук і не залишає слідів на папері.

Усі що потрібно, це вмочити пальці в засіб для зволоження, злегка розтерти й приступити до роботи. Дуже легкий, майже невагомий гель, який утримується в зволожувачі, не залишає жирних слідів. Такий спосіб роботи з паперовими виробами буде не тільки зручним, але й повністю гігієнічним. Зволожувач для пальців не має запаху й не здатний викликати алергійних реакцій.

Наш Інтернет-Магазин пропонує купити зволожувач для пальців високої якості й назавжди забути про незручність роботи з папером.