трибуни й столики

Трибуни для виступів

Трибуна для виступів потрібна на нарадах, конференціях, з'їздах і інших масових заходах. Вона буде не тільки мати естетично привабливий вид, але й стане незамінним помічником ораторові й аудиторії.

Вибираючи трибунові, визначитеся з її формою.

Існують:

  • закриті трибуни, що нагадують тумби;
  • відкриті стійки-трибуни на тонкій нозі-опорі;
  • настільні кафедри (стаціонарний виступ як продовження стола або встановлена зверху мобільна підставка).

За формою така трибуна може бути ергономічної, що має плавні закруглені лінії, і простий прямій трибуною з похилими панелями.

Найчастіше трибуна для виступів виготовляється з ламінованого ДСП. Під конкретний інтер'єр можна підібрати будь-який відтінок даних меблів. При частому переміщенні й перевезеннях краще використовувати МДФ трибуну, обклеєну пластиком, тому що це міцний, вологостійкий і вогнетривкий матеріал.

Для різноманітності, трибуни для вступів часто оформляється хромованими трубами квадратного або круглого перетину; стеклами різної товщини, кольорів, прозорості; профільними розкладками в колір трибуни або контрастного кольору й ін. Трибуни відрізняються між собою по кольору, формі, висоті, ширині, глибині, розмірі стільниці.

Трибуна для виступів є затребуваною категорією меблів. Ви можете купити трибуну для виступів у нашому Інтернет-Магазині.