Устаткування для брошурування

Біндери

Біндери є незамінними помічниками не тільки на поліграфічних підприємствах, але й у сучасних офісах. Вони допомагають надавати документам акуратний вид і структурувати їх. Мова, звичайно ж, іде про якісне плетіння.

Отже, біндери – це спеціальні багатофункціональні  обладнання, які дозволяють скріпити пакет документів у єдиний блок за допомогою пружини або здійснити перфорацію аркушів для підшивки їх у папки.

Розрізняють два типи скріплення документів з допомогу біндерів. Це плетіння за допомогою пластикової й металевої пружини. Найпоширенішим і найбільш економічним варіантом є біндери для пластикових пружин. Максимальний обсяг сторінок при цьому  не може перевищувати 500 аркушів. Найбільшим недоліком такого способу кріплення є неможливість заміни або видалення сторінки із загального блоку.

Однак вартість видаткових матеріалів на такі біндери радують кишені споживачів.

Ті біндери, які використовують у своїй роботі металеві пружини, відрізняються високою міцністю. Незважаючи на більш високу вартість видаткових матеріалів, такі біндери більш довговічні й практичні, тому що дозволяють при необхідності скріплювати й розкріплювати пружини по кілька раз.

Біндери значно полегшують життя сучасних офісів. Наш Інтернет-Магазин здійснює продаж якісного брошурувального встаткування за доступними цінами.